Найкращий спосіб ефективно збирати тепло від каміна та розподіляти його в помешканні полягає у встановленні топки з водяним контуром з акумуляційним буфером. Користування таким каміном не відрізняється від звичайного повітряного, зате акумульоване у буфері тепло тривалий час зігріває оселю.
Технічні характеристики та розміри
- Потужність: 13 кВт
- Габарити: 838х648х501 мм
- Вага: 143 кг
- Діаметр димарної труби: 160 мм
- ККД: 79 %
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 143 кг |
| Производитель | Gavryliv&Sons |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 79 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Водяной контур | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Мощность номинальная | 13 кВт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 648 мм |
| Ширина | 838 мм |
| Глубина | 501 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 67 750 ₴





Отправка с 08 июня 2026