+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

У виробництві рідко застосовують чисте залізо для виготовлення різного роду продукції. В більшості випадків використовується сплав заліза з вуглецем, який, в залежності від вмісту вуглецю, поділятиметься на сталь (до 2% вуглецю) або чавун (від 2,14 до 4% вуглецю). Чавун являється чудовим провідником тепла, не окислюється, витримує температуру нагрівання до 600 градусів, завдяки чому його і почали дуже широко використовувати в виробництві камінних топок. 

Топки з чавуну високої якості почали виготовляти ще в IX ст. і постійно удосконалюючи їх, активно виготовляють по сьогоднішній день. Одними з найдавніших компаній, які виливали камінні топки з чавуну були французька фірма GODIN (з 1840 року) та норвезька компанія Jotul (з 1853 року). На заводах, вже на той час з передовими технологіями, чавун плавили, очищали від забруднень, додавали необхідні домішки, щоб отримати певний хімічний склад. Після багатьох тестувань, чавун зарекомендував себе як відмінний, довговічний матеріал, завдяки чому отримав широке застосування.

Виготовлення чавунних топок є достатньо складним завданням і здійснюється двома способами: шляхом лиття окремих частин та вилита монолітно. Більшістю виробників застосовується перший метод, оскільки чавун досить вразливий до ударів, тому виливають окремі частини, які з’єднуються жаростійкими кріпленнями. Другий метод застосовується наразі лише польською компанією Tarnava, які виготовляють камінні топки суцільним лінійним литтям без швів та гвинтів. Це дуже якісні чавунні топки, які вирізняються своєю герметичністю і стійкістю, проте дані топки мають достатньо високу ціну за доволі простий зовнішній вигляд і модельний ряд.

Сьогодні одними з найпопулярніших та масштабніших виробників чавунних топок можна вважати польські компанії KRATKI та KAWMET, а також французька компанія Uniflam, котрі у виробництві поєднують  традиції з сучасними технологіями та новітніми ідеями.  

 

 

Дякуючи швидкому розвитку, широкому асортименту, удосконаленим дизайнам і, найголовніше, доступним цінам, ці компанії швидко посіли провідні місця в об’ємах продажів чавунних топок в Європі.          

Одними з найдоступніших та надійних варіантів сучасних чавунних топок є:

Всі ці топки характеризуються виготовленням з сірого чавуну високої якості товщиною 5-8 мм, середня номінальна потужність становить 16 кВт. Завдяки високому діапазону потужності опалення (деякі навіть до 21кВт), чавунні топки мають ширші можливості в опаленні приміщень до 200 кв.м. Їхня надійність і довговічність підтверджується гарантією на 5 років від виробника.

Доступну та повну консультацію щодо камінів можна отримати в магазині «Каміни», який представляє широкий вибір камінних топок та комплектуючих матеріалів провідних європейських виробників за доступними цінами. Чекаємо Вас за адресою м. Львів, вул. Вол. Великого, 35.

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top