+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

Цікавлячись каміном для Вашої оселі, Ви, мабуть, не одноразово зіткнулися з поняттям «камін з водяним контуром». Спробуємо розібратись – що це таке і в чому його відмінність?

Камін з водяним контуром (його ще називають - з водяною сорочкою або плащем) – це камін, який відрізняється від звичайного і принципом роботи, і монтажем, і кінцевою функцією. Для тих, хто просто споглядає дизайнерську конструкцію, зовнішній вигляд не відрізняється і так само дає можливість милуватись вогнем. Проте камінна топка з водяним контуром побудована за іншим принципом: така топка має дві стінки - внутрішню і зовнішню, між якими простір заповнений водою.

Власне цей водяний простір і є тією сорочкою і теплова енергія, що виділяється при згоранні деревини обігріває не повітря, як у звичайних камінах, а воду, яка в подальшому потрапляє у розведені по різних кімнатах канали. Тобто камін з водяним контуром може слугувати альтернативою або доповненням центрального опалення Вашої домівки.

Окрім того, значною перевагою його як засобу централізованого опалення є можливість підключення до вже існуючої системи опалення, а також поєднання з газовим чи електричним котлом, сонячними батареями та іншими сучасними економічними системами, що дуже широко використовується в Європі. Принцип роботи такого каміну схожий до твердопаливного котла, проте естетично він зберігає функцію звичайного каміну.

При виборі каміну з водяним контуром важливо знати, що такий камін не може функціонувати без води і приміщення для такого каміну повинне бути дуже добре вентильованим. А також, що такі каміни потребують трохи більше часу для процесу віддачі тепла, ніж звичайні і не можуть працювати автономно, тому все таки його краще використовувати як додаткове джерело опалення.

Ще одним важливим аспектом є монтаж камінів з водяним контуром, який, зважаючи на технічні норми і вимоги, повинен здійснюватись тільки кваліфікованими спеціалістами з досвідом роботи і згідно з встановленими інструкціями.

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top