+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

Окрім ідеального місця Вашого каміну, яке ми обирали в попередній статті, Вам необхідно визначитись зі стилем. Для когось вибрати колір, розміри та форму – досить складне завдання, проте ми допоможемо розібратись в найпопулярніших напрямках та стилях оформлення камінів.

 

«Кантрі»

В даний час – це один з найпопулярніших стилів оформлення каміну. Дивлячись на такий камін, уявляєш спокійну та затишну сімейну атмосферу, обіди в родинному колі, посиденьки з книжкою в руках. 

Виконується в формі Д-трапеції з декоративними поличками, портал облицьовується, зазвичай, натуральним каменем, декоративною цеглою або іншими натуральними матеріалами. Особливою відмінністю є наявність ніші для деревини.

 

«Класичний»

Англійський камін – найяскравіший представник класичного стилю. Вишуканість дизайну такого каміну підкреслюється простотою форм і ліній. Елегантний і трохи строгий зовнішній вигляд підійде для просторих класичних будинків з рівними стінами. Портал виконується у формі букви «П», зазвичай, з мармуру зі скульптурними елементами або елементами дерева.   

 

«Модерн»

Це один з напрямків сучасного оформлення камінів, який підкреслив би модні тенденції дизайну квартири чи офісу. Нові підходи до форм, мінімалізм, простота та лаконічність в конструкціях, зовнішньому оформленні  та кольорах.

 

«Хай-тек»

Ще один дуже популярний сучасний стиль оформлення каміну. Вирізняється чіткістю форм та ліній, що окреслюють простір вогню. Не потребує додаткових облицювань, вмонтовується в будь-які стінові конструкції приміщення.

 

Варіантів багато – вибір за Вами!

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top