+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

Для того, щоб в найближчому майбутньому Ви змогли з легкістю визначитись з вибором камінної топки і всіх необхідних комплектуючих, найперше потрібно знайти для цього каміна ідеальне місце у Вашій оселі, яке не тільки має прикрасити приміщення, але й відповідати технічним вимогам.

Спеціалісти радять продумувати місце, де буде розміщений камін, ще на стадії архітектурного проектування. Зрозуміло, що це ідеальний варіант, проте є ситуації, коли ми надумали поставити камін у вже жилому особняку чи дачі, квартирі в старому будинку чи новобудові. Тоді звичайно, розміщуємо камін у найбільш придатному та зручному для цього місці, але враховуємо наступні особливості:

  • несучі конструкції;                  
  • міжповерхові перекриття;
  • комунікації;
  • вагове навантаження на фундамент чи міжповерхові перекриття;
  • вихід димохідних труб;
  • доступ повітря та інших архітектурних особливостей.

Потрібно також звернути увагу на те, що камін не слід встановлювати в кімнатах малою площею, на зовнішніх стінах (котрі мають прямий контакт з вулицею), прохідних місцях, наприклад коридорах чи біля дверей. Зате у всьому іншому – це Ваша фантазія.      

Сучасні камінні топки, завдяки своїм формам і динамічності, дають можливість поставити камін як при стіновий, кутовий, вмонтований в міжкімнатні стіни чи окремі дизайнерські конструкції так окремо стоячий по середині чи скраю кімнати.

   

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top