+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

Головну свою функцію - подачу тепла у приміщення - камін виконує завдяки камінній вставці. Саме камінна вставка або топка, як її ще називають, і є тією деталлю, що функціонально відрізнила сучасний камін закритого типу від традиційного відкритого каміну. Камінна топка є серцевиною каміну, що збільшує його потужність і ефективність на 60%.

Вибираючи камінну топку потрібно звернути увагу на її експлуатаційні параметри:

  1. Коефіцієнт корисної дії (КПД) – мінімальний КПД хорошої вставки повинен бути мінімум 70-80%.
  2. Номінальна потужність (середня потужність, виміряна на протязі 3 годин роботи камінної топки) – враховуємо що 1КВт потужності топки, при висоті стелі до 2,5 м, обігріває в середньому до 10 м2 площі.
  3. Середня кількість використаного деревного палива і час горіння – одноразової загрузки палива повинно бути достатньо до 10 год. безперервного горіння.

На сьогоднішній день, найпоширенішим вибором є топки, виготовлені із чавуну високої якості, котрі є чудовими провідниками тепла, не окислюються та витримують температуру нагріву до 600 градусів. Єдиним недоліком чавуну є зміна розмірів під впливом високої температури, проте це враховується як при виготовленні, так і при монтажі.

Стінки якісної та витривалої чавунної топки повинні бути не менше 0,8 – 1 см і, в ідеалі, вона мала б бути вилита цільною конструкцією (монолітно). Проте досвід показує, що сучасні технології виготовлення традиційного складного корпусу чавунної топки не менш надійні та мають довгий термін експлуатації.

Існують також топки з подвійним корпусом: зовнішнім (виготовленим із пластичної, котельної сталі) і внутрішнім (з жаростійкого чавуну і керамічної або шамотної футеровки). Стальний корпус дозволяє зберегти герметичність та позбутись недоліку чавуну, футеровка дає можливість підняття ще вищої температури, відповідно покращує повноту згорання палива та має декоративний ефект.   

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top