+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

Гра полум'я та вигляд розпеченого вугілля притягує погляд, зачаровує, сприяючи розслабленню й релаксації. Тому багато хто сьогодні прагне обладнати котедж і навіть міську квартиру справжнім дров'яним каміном.

Його спорудження бажано планувати на стадії проектування будинку. Якщо використовується готова камінна топка, завдання розробки проекту значно спрощується. У комплектації топок, які сьогодні випускають різні виробники, є всі необхідні вузли, а конструкція спеціально розрахована для ефективної роботи. У них є засклені двері, тому експлуатація такого домашнього вогнища максимально безпечна. Дверцята запобігають випаданню вугілля і іскор в приміщення.

Не має значення, виконується будівництво каміна разом з будинком, чи його обладнують в готовій споруді, необхідно врахувати вимоги пожежної безпеки. Слід передбачити теплоізоляцію негорючими матеріалами димоходу і корпусу. Пол перед дверцятами також потрібно захистити від можливого загоряння.

При проектуванні домашнього вогнища враховують його призначення. Воно може бути декоративним елементом в інтер'єрі. Однак конструкції сучасних камінів розроблені таким чином, що можуть служити ефективними генераторами тепла для опалювальної системи. Наприклад, топка з водяним контуром або водяним рукавом є аналогом твердопаливного водогрійного котла і може опалювати кілька приміщень будинку або постачати гарячу воду для побутових потреб.

Якщо ви плануєте опалювати суміжні приміщення, можна запроектувати на основі каміна систему повітряного опалення. Причому за рахунок природної циркуляції, яку спонукає гравітація, можна подавати нагріте повітря на відстань до 2 м. При більшій віддалі опалювальних кімнат від джерела тепла, або для опалення приміщення, що знаходиться нижче рівня встановлення каміна, необхідно передбачити нагнітання повітря за допомогою газової турбіни. Недоліком подібних систем є залежність від електропостачання. Щоб забезпечити роботу в разі збою в подаванні електрики, слід передбачити аварійне живлення вентилятора від акумулятора.

Якщо ви бажаєте насолоджуватися затишком і теплом живого вогню без складних будівельних робіт, в дачних котеджах можна використовувати чавунні печі. Їх встановити набагато простіше, ніж організувати будівництво каміну. Потрібно лише підготувати негорючу підставу та забезпечити виведення димаря. Причому у сучасних моделях печей димохід можна підключити як з тильного боку, так і організувати його виведення через верхню стінку.

Крім відведення продуктів, які утворюються за рахунок спалювання дров, для їхнього горіння необхідно організувати приплив свіжого повітря в камеру топки. У готових моделях конструктивно забезпечується тяга, якщо правильно вивести димар. За рахунок того повітря з кімнати засмоктується у камеру через спеціальні отвори у корпусі. Для можливості регулювання вони обладнані жалюзі з ручним керуванням. Однак варто подбати про приплив зовнішнього повітря до кімнати, де буде встановлено камін.

Сьогодні більшість житлових приміщень обладнують герметичними віконними системами, а припливну вентиляцію облаштувати забувають. У такій кімнаті дрова у каміні будуть горіти тільки при відкритих вікнах. Приплив зовнішнього повітря може відбуватися також через щілини вхідних дверей. Наслідком такої експлуатації опалювального приладу стають протяги. Вони будуть джерелом дискомфорту для тих, хто знаходиться у кімнаті. Потік холодного повітря небезпечний для здоров'я дорослих, особливо шкідливий він для дітей. Іноді замість опалення можна отримати охолодження приміщення.

Перш ніж купити камінну топку для облаштування вогнища, в якому будуть спалюватися дрова, потрібно правильно запроектувати вентиляційну систему будинку. Можна організувати підведення повітря ззовні безпосередньо у топку за допомогою спеціального повітропроводу. Моделі з можливістю його підключення сьогодні випускає більшість виробників.

Якщо передбачається використання вогнища тільки як інтер'єрного елемента, можна вибирати будь-яку відповідну за оформленням модель, розрахувавши необхідний для неї приплив повітря. У разі використання каміна як генератора тепла для системи опалення, необхідно розрахувати потребу в тепловій енергії, і вибирати модель відповідної потужності. Виконуючи приблизний розрахунок, приймають, що для добре утепленого будинку потреба тепла на кожний квадратний метр площі житлової кімнати – 100 Вт при висоті стелі близько 2,5 м. Якщо у приміщенні більшість стін є зовнішніми або багато вікон, потрібна більша потужність опалення.

Таким чином, визначивши необхідну теплову потужність, можна вибрати камінну топку відповідного дизайну.

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top