+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

Камін – це перший опалювальний прилад для житла людини в історії. У давні часи він давав можливість безпечно розпалювати багаття у приміщенні. Класична конструкція – це  відкрита камінна топка, яка обмежує поширення вогню в її межах, а також прямоточний димар. Він відводить угору продукти згоряння палива. Обігрів приміщення при використанні такого пристрою забезпечує тільки теплове випромінювання. Конвекційна складова опалення при цьому незначна, тому що гарячі газоподібні продукти згорання швидко видаляються назовні, проходячи димоходом короткий шлях.

Розроблені згодом печі із закритою топкою мали всередині систему димообертів, і вони сприяли нагріванню масивного корпусу. Тепло, яке при цьому накопичувалося, корпус печі поступово віддавав повітрю приміщення навіть після припиненні горіння. У сучасних камінах одна з конструкцій, яка дозволяє використовувати конвекційну теплопередачу, – це топка з водяним контуром або водяним рукавом. У таких пристроях відбувається накопичення тепла водою і конвекційна передача його рідкому теплоносію у теплообміннику. За рахунок циркуляції теплоносія тепло переноситься до радіаторів опалення, що встановлені у різних приміщеннях будинку.

Для підтримки горіння палива потрібен значний приплив кисню, який забезпечується подачею в приміщення, що обігрівається, холодного зовнішнього повітря. Поступаючи через щілини у віконних рамах безпосередньо в житлову кімнату, а з неї в топку, зовнішнє повітря приводить до втрати тепла. Коефіцієнт корисної дії відкритого каміна не перевищує 20%. До того ж потік холодного повітря, яке створюється при горінні, викликає певний дискомфорт. Тому класичний камін, а також чавунні печі опалюють приміщення, поки в них зберігається висока температура при горінні дров. Після їх згорання приплив тепла припиняється. В умовах холодного клімату такий вид опалення є малоефективним. До того ж, одним таким опалювальним приладом не можна обігріти кілька приміщень.

Для підтримки тяги у відкриту топку надходить значно більше повітря, ніж витрачається на горіння дров. Таким чином, нагріте повітря з приміщення просто захоплюється в димохід разом з продуктами горіння, а його замінює холодне зовнішнє, що вимагає нагріву. Щоб підвищити ефективність опалення, слід купити камінну топку, яка має масивний корпус з чавуну і закривається дверцятами з жаростійким склом. Її конструкція розрахована таким чином, щоб забезпечити необхідну для підтримки горіння тягу та подачу повітря через отвори з жалюзі. В удосконалених пристроях повітря ззовні подається повітропроводом безпосередньо в нижню зону топки. Таким чином виключають надлишковий приплив холодного зовнішнього повітря в приміщення, де встановлений камін.

Щоб забезпечити повітряне опалення, в якому в якості генератора тепла використовується камін, облаштовують систему повітроводів. Вони дають можливість подавати до сусідніх приміщень гаряче повітря з конвекційної камери над каміном, а у неї затягується холодне. Така система може працювати за рахунок природної конвекції. Вона абсолютно безшумна і не вимагає електроенергії. Повітропроводи для такої системи повинні бути короткі і без крутих поворотів.

Для опалення приміщень, які розташовані нижче каміна або віддалені від нього більш ніж на 3 м, потрібно організувати примусову конвекцію з нагнітанням теплого повітря в повітропроводи за допомогою турбіни. Недоліком такої системи є залежність від подачі електроенергії.

Сучасні виробники випускають обладнання для різних камінних систем опалення.

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top