+380685964071 / +380974204284    e-mail: top.kaminu@gmail.com

КАМІННІ ТОПКИ


    Вагомою відмінністю сучасного каміну закритого типу від традиційного відкритого каміну є можливість використання його для обігріву приміщення, тобто такий камін може використовуватись як автономна система опалення.

    Основним і найважливішим елементом такого каміну являється якісна камінна топка. Камінні топки або камінні вкладки – це серцевина каміну, що збільшує його потужність і ефективність з 15-20% до 80% і дозволяє виконувати свою основну функцію – акумуляція і подача тепла у приміщення. Такий високий рівень отримання теплової енергії досягається завдяки формі та герметичності камінної топки, матеріалу виготовлення та оснащеними в ній системами.

  В даному розділі нашого каталогу представлені камінні топки найпопулярніших європейських виробників різних класових категорій та цінових діапазонів. Це можуть бути як висококласні дорогі камінні топки, оснащені багатьма додатковими системами, функціями та елементами зовнішнього оформлення, так і недорогі камінні топки, що є не менш надійними та мають гарантійний термін експлуатації.   

Класифікація камінних топок

        Великий вибір камінних топок, варіантів їх зовнішнього оформлення, різновидність стилів дозволяють встановити камін в будь якому місці Вашої домівки чи офісу та задовольнити найцікавіші дизайнерські задуми.

         Відповідно до матеріалу, з якого виготовляється топки, вони поділяються на: чавунні камінні топки та камінні топки з сталевим корпусом. 

      Відповідно до принципу роботи та системи подачі тепла топки поділяються на: повітряні камінні топки та топки з водяним контуром (плащем, сорочкою).

        Крім того, задля задоволення потреб споживачів, заводи – виробники розробляють різні варіанти зовнішнього вигляду камінних топок:

  • Класична пряма камінна топка;
  • Камінна топка з правостороннім кутовим оглядом вогню;
  • Камінна топка з лівостороннім прямим оглядом вогню;
  • Камінна топка з гільйотинним методом відкривання дверцят (догори);
  • Камінна топка з панорамним та призматичним склом;
  • Тунельна камінна топка (з наскрізним фасадом).

        Також моделі розрізняються висотою і конструкцією ребер радіатора, мають різну форму і оформлення фасаду, систему підйому дверцят, оснащені різними додатковими системами, які покликані збільшити потужність камінної топки, безпечність і надійність її експлуатації та довговічність.

           Купити якісну камінну топку - це запорука успішного функціонування Вашого каміну.

Корзина

Корзина порожня

Про нас

Наша компанія – це команда знавців камінної справи. Основним завданням вважаємо принести у Ваш дім тепло живого вогню. Кваліфіковані менеджери, котрі проходили підготовку на заводах – виробниках та професійні майстри з великим стажем роботи в даній сфері, покликані продовжувати, розвивати та осучаснювати камінну справу в Україні.

Наш девіз: «Бути професіоналом у справі, яку виконуєш».

Тому, якщо виникло бажання  встановити камін, наш інтернет – магазин камінів забезпечить усім необхідним. У нас Ви знайдете великий вибір якісних камінних топок європейських виробників і ціни на будь який гаманець; монтажні та теплоізоляційні матеріали; аксесуари для обслуговування камінів; комплектуючі елементи камінних топок; кваліфіковані монтажні роботи.

Для Вашої зручності у Львові, по вул. Володимира Великого, 35, працює магазин з виставковим залом. Основні моделі камінних топок різних виробників є в наявності на гуртовому складі, що дає можливість отримати товар зразу в день замовлення. У випадку відсутності - ми готові в короткі терміни виконати Ваше замовлення.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте  доступну та найповнішу консультацію, грамотні поради та рекомендації, чесно прораховані проекти, а головне, професійні майстри втілять Ваш задум в життя. Ви зможете знайти оптимальний для себе варіант Вашого каміну, а ми гарантуємо якість і  лояльну цінову політику.

Контакти

м. Львів, вул. Володимира Великого, 35

+380685964071 / +380974204284

e-mail: top.kaminu@gmail.com

Всі контакти

 

 

 

 

Go to top